პირადი ნომერი: 01005038...
საჯარო დაწესებულება: ასპინძის მუნიციპალიტეტის საკრებულო მოთხოვნის ავტორი: Ana abashidze თარიღი: .
გიგზავნით მოთხოვნილ ინფორმაციას.
გთხოვთ,მიღება დაგვიდასტუროთ.
вт, 25 июл. 2023 г. в 14:24, Ana abashidze
<[1][მოთხოვნის #2740 ელ-ფოსტა]>:
მოგესალმ...
საჯარო დაწესებულება: მესტიის მუნიციპალიტეტის საკრებულო მოთხოვნის ავტორი: Ana abashidze თარიღი: .
მოგესალმებით საჯარო დაწესებულების დუშეთის მუნიციპალიტეტის საკრებულო საჯარო ინფორმაციის გაცემაზე პასუხისმგებელ პირს.
შიდა გასაუბრების მოთხოვნა გაგზავნილია საჯარო დაწესებულებასთან - დუშეთის მუნიციპალიტეტის საკრებულო მომხმარებლის Ana abashidze მიერ, თარიღით .
მოგესალმებით საჯარო დაწესებულების ბოლნისის მუნიციპალიტეტის საკრებულო საჯარო ინფორმაციის გაცემაზე პასუხისმგებელ პირს.
შიდა გასაუბრების მოთხოვნა გაგზავნილია საჯარო დაწესებულებასთან - ბოლნისის მუნიციპალიტეტის საკრებულო მომხმარებლის Ana abashidze მიერ, თარიღით .
მოგესალმებით საჯარო დაწესებულების ბაღდათის მუნიციპალიტეტის საკრებულო საჯარო ინფორმაციის გაცემაზე პასუხისმგებელ პირს.
შიდა გასაუბრების მოთხოვნა გაგზავნილია საჯარო დაწესებულებასთან - ბაღდათის მუნიციპალიტეტის საკრებულო მომხმარებლის Ana abashidze მიერ, თარიღით .
მოგესალმებით საჯარო დაწესებულების ახალქალაქის მუნიციპალიტეტის საკრებულო საჯარო ინფორმაციის გაცემაზე პასუხისმგებელ პირს.
საქართველოს კონსტიტუციისა და...
შიდა გასაუბრების მოთხოვნა გაგზავნილია საჯარო დაწესებულებასთან - ახალქალაქის მუნიციპალიტეტის საკრებულო მომხმარებლის Ana abashidze მიერ, თარიღით .
მოგესალმებით საჯარო დაწესებულების გურჯაანის მუნიციპალიტეტის საკრებულო საჯარო ინფორმაციის გაცემაზე პასუხისმგებელ პირს.
შიდა გასაუბრების მოთხოვნა გაგზავნილია საჯარო დაწესებულებასთან - გურჯაანის მუნიციპალიტეტის საკრებულო მომხმარებლის Ana abashidze მიერ, თარიღით .
მოგესალმებით საჯარო დაწესებულების დედოფლისწყაროს მუნიციპალიტეტის საკრებულო საჯარო ინფორმაციის გაცემაზე პასუხისმგებელ პირს.
შიდა გასაუბრების მოთხოვნა გაგზავნილია საჯარო დაწესებულებასთან - დედოფლისწყაროს მუნიციპალიტეტის საკრებულო მომხმარებლის Ana abashidze მიერ, თარიღით .