მოძებნე გამოთხოვილი ინფორმაცია (page 14)
ერთიან ეროვნულ გამოცდებზე უმაღლესი ქულების სტატისტიკა გენდერის მიხედვით მოგესალმებით, ინფორმაციის გამოსათხოვად განცხადება უნდა გამოაგზავნოთ საჯარო ინფორმაციის პორტალის (http://mes.gov.ge/publicInfo/?page_id=13) მეშვეობით...
საჯარო დაწესებულება: საქართველოს განათლებისა და მეცნიერების სამინისტრო მოთხოვნის ავტორი: Ana თარიღი: .
სტატისკიტა რუსეთის მოქალაქეების მიერ საქართველოს საზღვრის კვეთასთან დაკავშირებით წინამდებარე ელექტრონულ შეტყობინებაში მოცემული ინფორმაცია და მისი დანართ(ებ)ი გამიზნულია მხოლოდ კონკრეტული ადრესატ(ებ)ისთვის და შეიძლება შეიცავდეს კონ...
საჯარო დაწესებულება: შინაგან საქმეთა სამინისტრო მოთხოვნის ავტორი: Tatuli თარიღი: .
საჯარო ინფორმაციის გაცემის სტატისტიკა მოგესალმებით, გთხოვთ თქვენ მიერ ელექტრონულად წარმოდგენილი განცხადება შესაბამისობაში მოიყვანოთ საქართველოს ეკონომიკისა და მდგრადი განვითარების მინისტრის...
საჯარო ინფორმაციის გაცემის სტატისტიკა მოგესალმებით, ინფორმაციის გამოსათხოვად განცხადება უნდა გამოაგზავნოთ საჯარო ინფორმაციის პორტალზე (http://mes.gov.ge/publicInfo/?page_id=13)
პრივატიზაცია მოგესალმებით, გთხოვთ თქვენ მიერ ელექტრონულად წარმოდგენილი განცხადება შესაბამისობაში მოიყვანოთ საქართველოს ეკონომიკისა და მდგრადი განვითარების მინისტრის...
საჯარო დაწესებულება: საქართველოს ეკონომიკისა და მდგრადი განვითარების სამინისტრო მოთხოვნის ავტორი: დავით ტვილდიანი თარიღი: .
საქართველოს ერთიან ეროვნულ გამოცდებზე მიღებული ქულების სტატისტიკა რეგიონების მიხედვით მოგესალმებით, ინფორმაციის გამოსათხოვად განცხადება უნდა გამოაგზავნოთ საჯარო ინფორმაციის პორტალზე (http://mes.gov.ge/publicInfo/?page_id=13)
საჯარო დაწესებულება: საქართველოს განათლებისა და მეცნიერების სამინისტრო მოთხოვნის ავტორი: Tamta Gogia თარიღი: .
ეთნიკური უმცირესობების წილი უმაღლეს საგანმანათლებლო დაწესებულებებში მოგესალმებით, ინფორმაციის გამოსათხოვად განცხადება უნდა გამოაგზავნოთ საჯარო ინფორმაციის პორტალზე (http://mes.gov.ge/publicInfo/?page_id=13)
საჯარო დაწესებულება: საქართველოს განათლებისა და მეცნიერების სამინისტრო მოთხოვნის ავტორი: ანა თარიღი: .
თელავის მუნიციპალიტეტში რეგისტრირებული მოსწავლეების რაოდენობა მოგესალმებით, ინფორმაციის გამოსათხოვად განცხადება უნდა გამოაგზავნოთ საჯარო ინფორმაციის პორტალზე (http://mes.gov.ge/publicInfo/?page_id=13)
საჯარო ინფორმაციის გამოთხოვა მოგესალმებით, გთხოვთ განცხადებაში მიუთითოთ ადრესატი, მინიმუმ საქართველოს ფინანსთა სამინისტრო და ისე გამოაგზავნოთ. საქართველოს ფინანსთა სამინისტრო
საჯარო დაწესებულება: ფინანსთა სამინისტრო მოთხოვნის ავტორი: sergo sanikidze თარიღი: .
საჯარო სამსახურში დასაქმებულთა საზღვარგარეთ მიღებული უმაღლესი განათლების სტატისტიკა 2014 წლიდან -დღემდე მოგესალმებით, თქვენ მიერ მოთხოვნილი სახით, ინფორმაცია ბიუროს ხელთ არსებული რესურსის ფარგლებში ვერ მუშავდება. ამდენად, ბიურო მოკლებულია შესაძლებლობას მ...
საჯარო დაწესებულება: საჯარო სამსახურის ბიურო მოთხოვნის ავტორი: ani თარიღი: .
დეკრეტული შვებულების გამოყენების სტატისტიკა ეკა მოგესალმებით, თქვენს მიერ მოთხოვნილი ინფორმაცია საქსტატს არ აქვს. პატივისცემით, მარიამ ყაველაშვილი დეპარტამენტის უფროსის მოადგილე სტრატეგიუ...
საჯარო დაწესებულება: სტატისტიკის ეროვნული სამსახური მოთხოვნის ავტორი: ეკა თარიღი: .