მოსამართლეთა ვიწრო სპეციალიზაცია
მარი made this Freedom of Information request to Tbilisi Court of Appeals
Automatic anti-spam measures are in place for this older request. Please let us know if a further response is expected or if you are having trouble responding.
Response to this request is long overdue. By law, under all circumstances, Tbilisi Court of Appeals should have responded by now (details). You can complain by requesting an internal review.
მოგესალმებით საჯარო დაწესებულების თბილისის სააპელაციო სასამართლო საჯარო ინფორმაციის გაცემაზე პასუხისმგებელ პირს.
გთხოვთ, მომაწოდეთ ინფორმაცია იმ მოსამართლეების ვინაობის შესახებ რომლებიც თბილისის სააპელაციო სასამართლოს სისხლის სამართლის საქმეთა პალატაში განიხილავენ დანაშაულს ადამიანის წინააღმდეგ (დანაშაული სიცოცხლის წინააღმდეგ; დანაშაული ადამიანის უფლებებისა და თავისუფლებების წინააღმდეგ, გარდა სისხლის სამართლის კოდექსის 151-ე მუხლისა); ეკონომიკურ დანაშაულს (დანაშაული სამეწარმეო ან სხვა ეკონომიკური საქმიანობის წინააღმდეგ; დანაშაული სამეწარმეო ან სხვა ორგანიზაციაში სამსახურის ინტერესის წინააღმდეგ); დანაშაულს საზოგადოებრივი უშიშროებისა და წესრიგის წინააღმდეგ (დანაშაული საზოგადოებრივი უშიშროებისა და წესრიგის წინააღმდეგ; ნარკოტიკული დანაშაული); დანაშაულს სახელმწიფოს წინააღმდეგ (ტერორიზმი; სამოხელეო დანაშაული; დანაშაული მმართველობის წესის წინააღმდეგ);
მარი
მოგესალმებით საჯარო დაწესებულების საჯარო ინფორმაციის გაცემაზე პასუხისმგებელ პირს.
ჩემი სრული სახელია მარიამ ქვარიანი.